Субота, 18 Травня

Архієпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в соборі на честь Різдва Христового, що на Березняках

Архієпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в соборі на честь Різдва Христового, що на Березняках

27 серпня 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в соборі на честь Різдва Христового, що на Березняках.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храмового комплексу і благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, духовенство та гості парафії у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

За богослужінням владика Сильвестр звершив дияконську хіротонію випускника семінарії Богдана Махонька.

Наприкінці літургії був звершений чин Славлення, після чого архієпископ Сильвестр передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, привітав усіх зі святом та недільним днем, а також привітав диякона Богдана з хіротонією. Також зі словом до владики звернувся настоятель храму протоієрей Василій Біляк, який подякував Його Високопреосвященству за візит, спільну молитву та звершення хіротонії.