Субота, 18 Травня

Архієпископ Білогородський Сильвестр звершив чин Пасії в храмі на честь святої великомучениці Варвари

Увечері 26 березня 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Пасію з читанням акафіста Страстям Христовим в храмі на честь святої великомучениці Варвари у Першому Дарницькому благочинні.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму ієрей Василій Шегда, а також гості у священному сані.

Після чина Пасії владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Архиепископ Белогородский Сильвестр совершил чин Пассии в храме в честь святой великомученицы Варвары

Вечером 26 марта 2023 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия викарий Киевской Митрополии архиепископ Белогородский Сильвестр совершил Пассию с чтением акафиста Страстям Христовым в храме в честь святой великомученицы Варвары в Первом Дарницком благочинии.

Его Высокопреосвященству сослужили: благочинный Первого Дарницкого благочиния протоиерей Василий Биляк, настоятель храма иерей Василий Шегда, а также гости в священном сане.

После чина Пассии владыка Сильвестр обратился к собравшимся с архипастырскими наставлениями и передал благословение Блаженнейшего Митрополита Онуфрия.