Архієпископ Білогородський Сильвестр очолив мале престольне свято Свято-Вознеснського храму на Деміївці

14 січня 2024 року, в день пам’яті святителя Василія Великого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Миттрополії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію у храмі на честь Вознесіння Господнього, що на Деміївці, з нагоди святкування малого престольного свята храму – лівий приділ освячений на честь святителя Василія.

Перед початком богослужіння Його Високопреосвященство зустріли вихованці недільної школи та заспівали владиці різдвяні колядки та піснеспіви. У свою чергу, владика Сильвестр подарував кожному солодкі подарунки.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення, після чого архієрей привітав настоятеля та парафіян з малим престольним святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.