Архієпископ Білогородський Сильвестр молитовно відзначив день свого тезоіменитства

15 січня 2024 року, в день пам’яті святителя Сильвестра Римського — небесного покровителя ректора Київських духовних шкіл архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця у Солом’янському районі Києва. Нагадаємо, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій своїм Указом призначив владику ректора почесним настоятелем Свято-Георгіївського храму.

Його Високопреосвященству співслужили благочинні та настоятелі міста Києва, члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл, а також гості у священному сані.

За богослужінням також молився митрополит Львівський і Галицький Філарет, парафіяни храму, викладачі, студенти і вихованці КДАіС, та гості, які піднесли Богові свої молитви за владику Сильвестра, а також за настання миру в Україні та за українське військо.

Під час літургії також лунали заупокійні прохання за спочилими родичами архієпископа Сильвестра, а також за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київської духовної академії під управлінням регента ієродиякона Інокентія (Бабія).

На завершення літургії владика ректор звернувся до присутніх зі словами подяки за спільну молитву та закликав на усіх Боже благословення. Далі від імені присутніх звернувся проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин), який побажав Його Високопреосвященству міцного здоровʼя та Божої благодаті. Після слів вітань владиці ректору подарували букет квітів та цінний подарунок.

Далі Високопреосвященніший іменинник приймав вітання від присутніх.