Понеділок, 20 Травня

Архієпископ Баришівський Віктор звершив читання Великого покаянного канону в храмі на честь мученика Трифона

1 березня 2023 року, у середу першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Баришівський Віктор звершив Велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в нижньому храмі на честь блаженної Матрони парафії на честь мученика Трифона, що у Деснянському районі столиці.

За богослужінням з Його Високопреосвященством молилися настоятель парафії протоієрей Павел Халков і парафіяни храму.

Після читання канону владика Віктор звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов, а також передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія на проходження Великого посту.

Архиепископ Барышевский Виктор совершил чтение Великого покаянного канона в храме в честь мученика Трифона

1 марта 2023 года, в среду первой седмицы Великого поста, по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия викарий Киевской Митрополии архиепископ Барышевский Виктор совершил Великое повечерие с чтением Великого покаянного канона преподобного Андрея Критского в нижнем храме в честь блаженной Матроны прихода в честь мученика Трифона в Деснянском районе столицы.

За богослужением с Его Высокопреосвященством молились настоятель прихода протоиерей Павел Халков и прихожане храма.

После чтения канона владыка Виктор обратился к собравшимся со словами архипастырских наставлений, а также передал благословение Блаженнейшего Митрополита Онуфрия на прохождение Великого поста.