Понеділок, 13 Травня

«Активіст» в прямому ефірі закликає до фізичної розправи над вірянами УПЦ

«Послідовник сатани» ділиться своїми міркуваннями 5 каналу про те, як потрібно розстрілювати, бити і виганяти християн з Лаври.

Бідкається, що поліція не може цього зробити, а от вони, судячи з усього, просто дочекатися не можуть, щоб втілити свої слова в життя.

Подейкують, що перед законом усі рівні. То що ж з неупередженою дією статті 161?

Нагадаємо, що цей молодий чоловік почав славити сатану під час того, як священник окроплював святою водою. Він вигукував віруючим УПЦ: «Хай живе сатана», на що віруючі відповідали: «Христос воскрес!». Саме такі «активісти» під стінами святої обителі намагаються «звільнити» Лавру від «ворогів» – вірян Української Православної Церкви.

«Активист» в прямом эфире призывает к физической расправе над верующими УПЦ

«Последователь сатаны» делится своими соображениями 5 каналу о том, как нужно расстреливать, избивать и изгонять христиан из Лавры.

Жалуется, что полиция не может переступить через закон, а вот они, судя по всему, просто дождаться не могут, чтобы воплотить свои слова в жизнь.

Поговаривают, что перед законом все равны. Так что же с беспристрастным действием статьи 161?

Напомним, что этот молодой человек начал прославлять сатану во время того, как священник окроплял святой водой. Он выкрикивал верующим УПЦ: «Да здравствует сатана», на что верующие отвечали: «Христос воскресе!». Именно такие «активисты» под стенами святой обители пытаются «освободить» Лавру от «врагов» – верующих Украинской Православной Церкви.