Громада Свято-Вознесенського храму та молодіжний рух Парасолька спільно з громадськими організаціями надає допомогу нужденним

Громада Свято-Вознесенського храму та молодіжний рух  Парасолька спільно з громадськими організаціями надає допомогу нужденним

Українська Православна Церква в умовах війни продовжує надавати посилену допомогу нужденним українцям. Громада Свято-Вознесенського храму, що на Деміївці, та молодіжний волонтерський рух Парасолька зібрали 65 тонн картоплі для подальшої відправки у постраждалі від війни міста. Так, 26 тон отримав Харків, 18 тон направлено на потреби ЗСУ у Дніпро, 3 тони доставлено у Лисичанськ.

У Києві розподілено 18 тон картоплі, а також крупу, борошно, олію та консерви тушеного м’яса. Гарячі обіди отримали 19 500 киян, а також роздано ліків та інших засобів гігієни загальною вартістю 21 000 грн.

Низка благодійних заходів проводилася спільно з громадськими організаціями “Разом ми вистоємо”, “Пліч о пліч”, фонд Альберта Салтикова, Київський велотрек. Також парафія співпрацює з харківським фондом “За життя”: спільно закуповуємо продукти та необхідні ліки, відправляємо їх до Харкова, де місцеві волонтери розвозять їх до лікарень, у небезпечні райони міста літнім людям, людям з інвалідністю та усім, хто переховується у бомбосховищах. На потреби 80 маленьких дітей у Харкові було передано багато дитячого харчування та засобів дитячого догляду.

Спільними зусиллями у Лисичанську допомогли закупити багато медикаментів та продуктів харчування для мешканців, а також допомагаємо поновлюємо документи.

Свято-Вознесенська парафія також не забуває про територіальну оборону Голосіївського району Києва, забезпечуючи бійців гарячими обідами.

Община Свято-Вознесенского храма и молодежное движение “Парасолька” совместно с общественными организациями оказывает помощь нуждающимся

Украинская Православная Церковь в условиях войны продолжает оказывать усиленную помощь нуждающимся украинцам. Община Свято-Вознесенского храма, что на Демиевке, и молодежное волонтерское движение “Парасолька” собрали 65 тонн картофеля для дальнейшей отправки в пострадавшие от войны города. Так, 26 тонн получил Харьков, 18 тонн направлены на нужды ВСУ в Днепр, 3 тонны доставлены в Лисичанск.

В Киеве распределены 18 тонн картофеля, а также крупа, мука, масло и консервы тушеного мяса. Горячие обеды получили 19 500 киевлян, а также лекарства и другие средства гигиены общей стоимостью 21 000 грн.

Ряд благотворительных мероприятий проводился совместно с общественными организациями “Вместе мы выстоим”, “Бок о бок”, фонд Альберта Салтыкова, Киевский велотрек. Также приход сотрудничает с харьковским фондом “За жизнь”: совместно закупаем продукты и необходимые лекарства, отправляем их в Харьков, где местные волонтеры развозят их в больницы, в опасные районы города для пожилых людей, людей с инвалидностью и всех, кто скрывается в бомбоубежищах. На нужды 80 детей в Харькове было передано много детского питания и средств для детского ухода.

Совместными усилиями в Лисичанске помогли закупить много медикаментов и продуктов питания для жителей, а также помогаем обновлять все необходимые документы.

Свято-Вознесенский приход также не забывает о территориальной обороне Голосеевского района Киева, снабжая бойцов горячими обедами.