В УПЦ стартувала акція «Срітенська свічка» для виготовлення окопних свічок Захисникам України

З благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відкрито збір на закупівлю очищеного парафіну для виготовлення окопних свічок.

Благодійна акція «Срітенська свічка» проходитиме з 11 по 18 лютого по храмах Київської єпархії, однак долучитися до доброї справи можуть усі бажаючі.

Окопні свічки – необхідність для бійців: з їхньою допомогою можна зігрітися, розігріти їжу, висушити одяг.

Окопні свічки виготовляють при багатьох храмах, а згодом з гуманітарною допомогою свічки відправляються на передову.

Додаткова інформація за посиланням. Подаруємо тепло нашим захисникам!