Субота, 18 Травня

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив літургію Передосвячених Дарів в Академічному храмі

31 березня 2023 року, п’ятницю п’ятої седмиці Великого посту, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив літургію Передосвячених Дарів.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, вікарії Київської Митрополії архієпископ Баришівський Віктор та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, викладачі та студенти КДАіС у священному сані.

Архіпастирям співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти КДАіС у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкала).

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконав ієромонах Іоасаф (Миронов).

Після відпусту митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом і закликав на усіх Боже благословення.