Субота, 18 Травня

Звершено відспівування новопреставленного ієрея Романа Ніколаєва

31 липня, в п’ятницю 9-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день пам’яті преподобного Іоанна Багатостраждального Печерського, в Свято-Покровському храмі Оболонського благочиння столиці було звершено заупокійну Божественну літургію після якої відбулося відспівування новопреставленного убієнного ієрея Романа Ніколаєва.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії преосвященний Феодосій, єпископ Боярський, керуючий Північним київським вікаріатством.

Його преосвященству співслужили: єпископ Ірпінський Климент, єпископ Васильківський Миколай, благочинні та духовенство Київської єпархії.

На заупокійному богослужінні молилися численні вірні, духовні чада та близькі спочилого. Після лiтургії труну з тiлом священика перенесли на мiсце його служіння, де ієрей Роман мав намір побудувати храм на честь святої мучениці Тетяни. Тут духовенство звершило заупокiйну лiтiю.

Після чину відспівування отця Романа поховали у селі Рудня Броварського району біля могил родичів.

Нагадаємо, після важких вогнепальних поранень ввечері 25 липня, отець Роман Ніколаєв відійшов до Господа 29 липня, перебуваючи в лікарні у комі.