Субота, 18 Травня

Єпископ Васильківський Миколай провів зібрання духовенства Південного вікаріатства

21 грудня в Церковно-археологічному кабінеті Київських духовних шкіл з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося зібрання благочинних Південного київського вікаріатства. Нараду духовенства очолив керуючий вікаріатством вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай. Серед присутніх священнослужителів був секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

Його Преосвященство подякував благочинним за їх старанні труди на пастирській ниві та побажав їм Божої допомоги і сил у наступному, 2016 році. Серед питань, які піднімались на зібранні, було посилення соціального служіння та організаційні моменти з проведення свята Різдва Христового на парафіях.