Субота, 18 Травня

Єпископ Макарівскій Іларій звершив Божественну Літургію в Воскресенському храмі м. Фастова

09 травня єпископ Макарівскій Іларій, вікарій Київської Митрополії звершив Божественну Літургію в Воскресенському храмі м. Фастова .
Його Преосвященству співслужили благочинний Фастівського благочиння архім. Онісім (Бала), настоятель парафії прот. Владислав Гораш та місцеве духовенство.
Під час літургії владика Іларій виголосив проповідь до прихожан на тему свята.
Після закінчення богослужіння владика поздоровив настоятеля та парафіян із престольним святом, а також передав благословіння та поздоровлення Його Блаженства, Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УПЦ.