Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння свята П'ятидесятниці в Свято-Ольгінському соборі

4 червня, у день П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, звершив Божественну літургію та велику вечірню в Свято-Ольгинському соборі Другого дарницького благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський, а також духовенство вікаріатства.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Також до парафіян було зачитано Послання Священного Синоду з нагоди 25-ї річниці Харківського Архієрейського Собору.

На великій вечірні були прочитані особливі молитви святителя Василія Великого.

Після одпусту архієрей привітав вірних зі святом П’ятидесятниці та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.