Субота, 18 Травня

Єпископ Баришівський Віктор звершив богослужіння в Свято-Пантелеімонівському храмі, що на ДВРЗ

24 вересня, в день вшанування ікони Божої Матері «Зимненська», Свято-Пантелеймонівська парафія Дніпровського благочиння святкує своє друге престольне свято.

Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоан Свередюк, настоятель храму протоієрей Олександр Криницький та духовенство Київської єпархії.

Після читання Євангелія єпископ Віктор звернувся до пастви з словом, в якому акцентував увагу на особливу допомогу Божої Матері у нашому житті. Під час богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні.

В кінці літургії владика привітав прихожан та настоятеля з престольним святом від іменні Блаженнішого Митрополита Онуфрія та закликав на всіх Боже благословення.