Субота, 11 Травня

Відбулася святкова літургія на парафії в честь преп. Сергія Радонезького

13 квітня, у п’ятницю Світлої седмиці, в день прославлення ікони Божої Матері «Живоносне джерело» в нижньому храмі на честь благовірного князя Олександра Невського храмового комплексу парафії преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння столиці відбулася святкова літургія.

В цей день настоятель парафії, благочинний Солом’янського благочиння міста Києва протоієрей Ярослав Шовкеник відзначав свій ювілей — 40-ву річницю з Дня народження.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день святкову літургію в храмі очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Його преосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сільвестр, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія єпископ Сільвестр виголосив проповідь, а по сугубій єктенії преосвященний Філарет підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення богослужіння владики та духовенство поздоровили отця Ярослава з ювілеєм та пройшли хресною ходою навколо храму.