Четвер, 16 Травня

До столичного храму в урочищі Пирогів прибуде чудотворна ікона Божої Матері «Страсна»

3 грудня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до храму Воздвиження Хреста Господнього Голосіївського благочиння прибуде чудотворна ікона Божої Матері «Страсна». Святиня прибуде із села Отченашівка (Могилів-Подільська єпархія).

Чудотворна ікона «Страсна» написана ченцями афонського Пантелеімонового монастиря у 1903 спеціально для віруючих села Отченашівка. «Страсним» образ називається тому, що поруч з ликом Богородиці зображені ангели з знаряддями страждань Спасителя. Iкона відома зціленнями тілесних та духовних недуг.

Чудотворний образ прибуде до храму в суботу о 14.00 перед Всенічним бдінням напередодні свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці та перебуватиме там до неділі 11 грудня.

Протягом дня перед чудотворною іконою будуть звершуватись молебні та акафісти.

Храм буде відчинений щоденно з 10.00 до 16.00. З розкладом богослужінь можна ознайомитися на сторінці храму у Фейсбук.

Настоятель громади протоієрей Никита Чекман запрошує всіх бажаючих піднести молитви до Богородицi перед чудотворним образом.

Храм знаходиться біля Пирогівського цвинтаря, вул. Лауреатська, 34. Дістатись можливо автобусом №57 до зупинки “Квітуча” і далі пішки, та автобусом № 27 до кінцевої зупинки “Селище Пирогово” і далі пішки.

В столичный храм в урочище Пирогово прибудет чудотворная икона Божией Матери «Страстная»

3 декабря 2022 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины в храм в честь Воздвижения Креста Господнего Голосеевского благочиния прибудет чудотворная икона Божией Матери «Страстная». Святыня прибудет из села Отченашевка (Могилев-Подольская епархия).

Чудотворная икона «Страстная» написана монахами афонского Пантелеимонова монастыря в 1903 году специально для верующих села Отченашевка. «Страстным» образ называется потому, что рядом с ликом Богородицы изображены ангелы с орудиями страданий Спасителя. Икона известна исцелениями телесных и духовных недугов.

Чудотворный образ прибудет в храм в субботу в 14.00 перед Всенощным бдением в канун праздника Введения в Храм Пресвятой Богородицы, и будет находиться там до воскресенья 11 декабря.

В течение дня перед чудотворной иконой будут совершаться молебны и акафисты.

Храм будет открыт ежедневно с 10.00 до 16.00. С расписанием богослужений можно ознакомиться на странице храма в Фейсбук.

Настоятель общины протоиерей Никита Чекман приглашает всех желающих вознести молитвы к Богородице перед чудотворным образом.

Храм находится возле Пироговского кладбища, ул. Лауреатская, 34. Добраться можно автобусом №57 до остановки “Квитуча” и дальше пешком, и автобусом №27 до конечной остановки “Поселок Пирогово” и дальше пешком.