П’ятниця, 17 Травня

Настоятель храму Білогородки здійснив гуманітарну місію до Бахмута, Курахово та навколишніх міст Донеччини

Настоятель Архангело-Михайлівського храму містечка Білогородка протоієрей Вячеслав Лазорик з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія здійснив гуманітарну місію у фронтові населені пункти Бахмут та Курахово. В цих місцях залишились люди без тепла, світла, без продуктів харчування, ліків і під постійними обстрілами.

Клірик Київської єпархії доставив допомогу, зібрану стараннями парафіян Білогородки, військовим та мирним жителям Донеччини, де ідуть запеклі бої. Учасникам місії вдалося відвідати бойові частини ЗСУ: батальон “АЗОВ”, 21 батальон спецпризначенців Президентської бригади, медичну роту 54 механізованої бригади, 51 стрілецький батальон, Спеціальну роту РХЗ.

В Курахово ще переховуються жителі Мар’янки та Вугледару. Також священик передав допомогу у Святогірську Лавру, Свято-Покровський жіночий монастир у Лимані, скит на честь святителя Іонна Шанхайського в Адамовці, цивільним Ізюма, Слов’янська, Дружковки, Костянтиновки, Часового Яру, Покровського, Селідова.

Серед гуманітарного вантажу була одежа, обігрівачі, ліки та продукти харчування. А захисники України отримали термогрілки для рук, хімічні устілки, шкарпетки, окопні свічки, зроблені дітьми парафіян, і теплий одяг.

Настоятель храма Белогородки осуществил гуманитарную миссию в Бахмут, Курахово и окрестные города Донетчины

Настоятель Архангело-Михайловского храма пгт Белогородка протоиерей Вячеслав Лазорик по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия осуществил гуманитарную миссию во фронтовые населенные пункты Бахмут и Курахово. В этих местах остались люди без тепла, света, без продуктов питания, лекарств и под постоянными обстрелами.

Клирик Киевской епархии доставил помощь, собранную стараниями прихожан Белогородки, военным и мирным жителям Донбасса, где идут ожесточенные бои. Участникам миссии удалось посетить боевые части ВСУ: батальон “АЗОВ”, 21 батальон спецназовцев Президентской бригады, медицинскую роту 54 механизированной бригады, 51 стрелковый батальон, Специальную роту РХЗ.

В Курахово еще пребывают жители Марьянки и Угледара. Также священник передал помощь в Святогорскую Лавру, Свято-Покровский женский монастырь в Лимане, скит в честь святителя Ионна Шанхайского в Адамовке, гражданским Изюма, Славянска, Дружковки, Константиновки, Часова Яра, Покровского, Селидова.

Среди гуманитарного груза были одежда, обогреватели, лекарства и продукты питания. А защитники Украины получили термогрелки для рук, носки, окопные свечи, сделанные детьми прихожан, и теплую одежду.