Субота, 11 Травня

Архієпископ Бучанський Пантелеімон звершив Літургію у храмі на честь св. Косьми і Даміана села Сукачі

22 квітня, в Неділю святих Жон Мироносиць, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Бучанський Пантелеімон, керуючий Бородянським вікаріатством звершив Божественну Літургію у храмі на честь св. Косьми і Даміана села Сукачі Іванківського благочиння Бородянського вікаріатства Київської єпархії.

Високопреосвященійшому владиці співслужили благочинний Іванківського благочиння протоієрей Миколай Гринів та гості парафії в священному сані.

На богослужінні була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Владика Пантелеімон передав всім віруючим жінкам привітання зі святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь в якій розповів про подвиг жон-мироносиць та їхнє самовіддане служіння Господу нашому Іісусу Христу.

На завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму після якого Владика благословив всім жінкам квіти, солодкі подарунки та іконки Києво-Печерської Божої Матері.