Субота, 18 Травня

Благочинний Дніпровського благочиння передав до волонтерського центру «Пенсіонер» допомогу для нужденних

11 липня 2022 року з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк передав до столичного волонтерського центру «Пенсіонер» гуманітарну допомогу, зібрану стараннями парафії на честь апостола і євангеліста Марка.

Допомога включала у себе м‘ясні консерви, макаронні вироби, крупи та засоби особистої гігієни з розрахунку на п’ятьдесятьох осіб. У подальшому розповсюджувати продути та необхідні засоби поодиноким людям похилого віку та нужденним будуть волонтери центру.

Благочинный Днепровского благочиния передал волонтерскому центру «Пенсионер» помощь для нуждающихся

11 июля 2022 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия благочинный Днепровского благочиния протоиерей Иоанн Свередюк передал в столичный волонтерский центр «Пенсионер» гуманитарную помощь, собранную стараниями прихода в честь апостола и евангелиста Марка.

Помощь включала мясные консервы, макаронные изделия, крупы и средства личной гигиены в расчете на пятьдесят человек. В дальнейшем распространять продуты и необходимые средства одиноким людям пожилого возраста и нуждающимся будут волонтеры центра.