П’ятниця, 17 Травня

Єпископ Макарівський Іларій відправив Божественну літургію у храмі свт. Миколая м. Ірпінь

7 липня, у Неділю Всіх святих, в землях Русі просяяних та свято Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна єпископ Макарівській Іларій, вікарій Київської Митрополії, відправив Божественну Літургію в храмi на честь святителя Миколая міста Iрпiнь.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Iрпiнського благочиння протоієрей Олександр Федоричко та настоятель храму протоієрей Володимир Бормашев.

Під час літургії владика Іларій виголосив проповідь на тему свята. Наприкінці богослужіння преосвященний владика звернувся до присутніх та передав архіпастирське благословення Предстоятеля УПЦ. Також з благословення Його Блаженства владика Іларій вручив благодійникам та меценатам храму благословенні грамоти і ордени Української Православної Церкви.