П’ятниця, 17 Травня

Вже кілька тижнів при Свято-Вознесенському храмі працює пункт обігріву для безпритульних

Кожного дня до Свято-Вознесенського храму, що на Деміївці, приходять поїсти 25-30 бідних людей, деякі з них заходять до пункту обігріву, якій працює з 8.00 до 20.00 без вихідних. За два тижні більш 90 безхатченків скористалися можливістю відігрітися, поїсти гарячої їжі та випити чаю. Чотири людини отримали першу медичну допомогу, один з яких через важку хворобу ніг регулярно звертається до наших працівників.

Бідні люди довіряють парафії і мають можливість не тільки трохи відпочити, але й помолитися. Духовенство храму спілкується з безпритульними, підтримує їх матеріально і духовно. По прогнозу буде коротке потепління, а потім знову морози і у нашого працівника Володимира, якій безпосередньо опікується годуванням бідних, буде багато роботи. Адже вся історія Церкви Христової – це подвиг милосердя та служіння всім людям без винятку.