Вівторок, 14 Травня

У Києво-Печерській Лаврі відбулось зібрання духовенства лікарняних благочинь

10 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Актовій залі Києво-Печерської Лаври відбулось зібрання настоятелів храмів Першого та Другого лікарняних благочинь Києва. Нараду очолили вікарії Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент та єпископ Васильківський Миколай за участю протоієрея Владислава Діханова – голови Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань.

Священнослужителі обговорили ситуацію, яка складається на лікарняних парафіях. Так, у зв’язку із збільшенням в київських лікарнях поранених бійців архієреї закликали посилити їх духовне окормлення. Також було обговорено питання участі лікарняних парафій у зборі гуманітарної допомоги військовослужбовцям та мирному населенню, які перебувають в зоні проведення АТО.