Четвер, 16 Травня

Керуючий справами УПЦ зустрівся з архієпископом Чиказьким і Середньо-Американським Петром

3 червня 2019 року у Києво-Печерській Лаврі керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з ректором Чиказького духовного училища архієпископом Чиказьким і Середньо-Американським Петром (Руська Православна Церква Закордоном), який у ці дні перебуває в Україні та звершує паломництво до святинь Української Православної Церкви.

У зустрічі також взяли участь ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, вікарій Київської Митрополії, помічник ректора КДАіС по роботі з іноземними студентами протоієрей Ростислав Снігірьов та супроводжуючі особи архієпископа Петра.

Під час зустрічі оговорювалися питання співпраці в галузі богословської освіти.

Під час зустрічі оговорювалися питання співпраці в галузі богословської освіти.