Понеділок, 13 Травня

Вперше до храму на честь Різдва Божої Матері Голосіївського благочиння прибуває частка Животворящого Хреста Господнього

2 квітня, у суботу третьої седмиці Великого посту, до храму на честь Різдва Божої Матері Голосіївського благочиння столиці за ініціативи ктитора парафії Народного депутата України Ігоря Рибакова та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вперше буде принесено ковчег із часткою Животворящого Хреста Господнього.

Зустріч ковчега з часткою Хреста Господнього відбудеться біля храму о 9:45.

О 10:00 розпочнеться Божественна літургія яку очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

До участі у святковому богослужінні запрошуєм усих бажаючих.

*******

Святиня перебуватиме в храмі Різдва Богородиці за адресою: проспект Академіка Глушкова, 11а (від станції метро «Іподром» автобусна зупинка «Льодовий стадіон»).

Довідки за тел.: (067) 604-15-46.