ігумен Моісей (Нікулін)

Настоятель
Народився: 27 июня, 1959
Тезоіменитство: 08 августа
Постриг: 19 августа, 2001
Дияконська хіротонія: 27 апреля, 2002
Ієрейська хіротонія: 21 мая, 2003