архімандрит Павел (Сергеєв)

Настоятель
Народився: 26 марта, 1960
Тезоіменитство: 12 июля
Постриг: 10 июля, 2013
Дияконська хіротонія: 12 июля, 1998
Ієрейська хіротонія: 13 июля, 1998