архімандрит Лазарь (Ніколаєв)

Почесний настоятель
Народився: 04 октября, 1982
Постриг: 3 апреля, 2008
Дияконська хіротонія: 26 марта, 2008
Ієрейська хіротонія: 16 июня, 2008