архімандрит Гавриїл (Рибальченко)

Настоятель
Народився: 07 апреля, 1973
Тезоіменитство: 22 июля
Постриг: 20 октября, 2000
Дияконська хіротонія: 21 октября, 2000
Ієрейська хіротонія: 26 октября, 2000