Храм на честь святителя Луки Кримського

Престольне свято:
Дата: 11 июня. Дата: 14 июня.
Адреса: просп. Перемоги, 40 Б
Телефон: 044 332-34-63
Сайт: agapitluka.com.ua

Iнформацiя

На Пасху 1998 року в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського відбулася перша Божественна літургія. Богослужіння очолив настоятель храму священик Олександр Криницький (+ 09.01.2007р.). Вісім з половиною років богослужіння відбувалася в простому храмі на першому поверсі офтальмологічного відділення 14-ї лікарні. В липні 2006 року у Пушкінському парку за 16 днів було зведено прекрасний дерев’яний храм. 11 жовтня того ж року на свято Всіх преподобних Печерських, що у Ближніх печерах спочивають, Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) звершив чин освячення храму.

У листопаді 2007 року почалося будівництво нового храму поряд з дерев’яним храмом. 22 грудня 2009 року архієпископ Іларій (Шишковський) освятив храм на честь святителя Луки Кримського.
Життя приходу двох храмів не стоїть на місці. Один — два рази на тиждень проводяться заняття з вивчення Святого Письма, є недільна школа, для самих маленьких прихожан — дитячий майданчик.

Духовенство