Храмовий комплекс на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

Адреса: вулиця Бориса Гмирі, 12
Телефон: (068) 079 33 34

Iнформацiя

Початок історії храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» сягає 2014 року. Саме тоді було розпочато процес підготовки і збору документів для будівництва.

Наступного року, 19 серпня, у день свята Преображення Господнього, був звершений чин освячення місця під будівництво маленького храму на честь Іверської ікони Божої Матері. Чин освячення звершив єпископ Ірпінський.

Вже через рік сталася знакова подія у житті нашої релігійної громади. 26 жовтня 2016 року, у день престольного свята Іверської ікони Божої Матері, була звершена перша Божествення літургія у новозбудованому храмі.

26 жовтня 2016 року богослужіння престольного свята очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Наприкінці богослужіння владика Антоній освятив накупольний хрест, який пізніше був встановлений на купол храму.

15 червня 2017 року в храм прибула ікона Божої Матері «Іверська», написана та освячена в Іверському монастирі Святої Гори Афон.

18 серпня 2018 року було освячено та встановлено куполи на головний храм споруджуваного комплексу.

Духовенство