ігумен Моісей (Нікулін)

Настоятель
Народився: 27 Червня, 1959
Тезоіменитство: 08 Серпня
Постриг: 19 Серпня, 2001
Дияконська хіротонія: 27 Квітня, 2002
Ієрейська хіротонія: 21 Травня, 2003