архімандрит Павел (Сергеєв)

Настоятель
Народився: 26 Березня, 1960
Тезоіменитство: 12 Липня
Постриг: 10 Липня, 2013
Дияконська хіротонія: 12 Липня, 1998
Ієрейська хіротонія: 13 Липня, 1998

Місце служіння