архімандрит Лазарь (Ніколаєв)

Почесний настоятель
Народився: 04 Жовтня, 1982
Постриг: 3 Квітня, 2008
Дияконська хіротонія: 26 Березня, 2008
Ієрейська хіротонія: 16 Червня, 2008