Храм на честь святителя Миколая Чудотворця

Престольне свято:
Дата: 19 Грудня. Дата: 22 Травня.
Адреса: вулиця Миколи Амосова

Iнформацiя

Історія храму розпочинається з декількох усних звернень до директора Київського національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова Геннадія Книшова.

Після того, як лікарняним благочинним протоієреєм Романом Барановським та ініціатором відкриття парафії протоієреєм Олександром Середюком була запропонована ідея будівництва храму в пам’ять про видатного кардіохірурга Миколи Амосова, 27 вересня 2010 р. було отримано дозвіл на будівництво храму.

21 грудня 2010 р. відбулось відкриття та освячення хреста накупольного. Освячення звершив архієпископ Іларій (Шишковський). Директору інституту Геннадію Васильовичу була вручена церковна нагорода.

На сьогоднішній день парафія виконує свою місію, проповідує ідеали християнства та піклується про людей, які прибули в інститут на лікування та операцію.

Духовенство