Храм на честь Різдва Божої Матері

Престольне свято:
Дата: 21 Вересня. Дата: 2 Жовтня.
Адреса: проспект Академіка Глушкова, 11
Телефон: 067 401 58 53

Iнформацiя

Церковну будівлю для парафії житлового масиву Теремки у південній частині міста споруджено у 2002-2003 рр. У травні 2002 р. звершено чин освячення місця та закладка каменю для храму Різдва Пресвятої Богородиці. Вже у 2003 р. було звершено перше богослужіння в тимчасово збудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

На початку жовтня 2010 р. Блаженнішим Митрополитом Володимиром звершено чин освячення закладного каменя в основу храму Різдва Пресвятої Богородиці. Великий архітектурний комплекс реалізовано п’яти-банним з прибудованою дзвіницею храмом в стилістиці бароко.

З благословення Предстоятеля УПЦ митрополитом Вишгородським та Чорнобильським Павлом було закладено капсулу в основу храму. Нижній храм у жовтні 2012 р. Блаженнішим Митрополитом Володимиром освячено на честь благовірного князя Ігоря Чернігівського. У той же день було звершено першу Божествену літургію.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist