Храм на честь первоверховних апостолів Петра і Павла

Телефон: 044 400-66-99
Сайт: nivki.orthodoxy.ru

Iнформацiя

Спочатку з ініціативи священика Гліба Помелова парафія створювалася під покровом Божої Матері, на честь Її ікони «Всіх скорботних Радосте». Його так і зареєстрували, вказавши адресу орендованої квартири на вулиці Туполєва. Але в 2000 р., коли вдалося домовитись про оренду кинутої будівлі колишнього ЖЕКівського клубу, було вирішено храм присвятити первоверховним апостолам Петру та Павлу.

Приміщення майбутнього храму було в жахливому стані. Віруючі взялися наводити будівлю в порядок своїми зусиллями. Хто чим міг, тим і допомагав. І незабаром в орендованому приміщенні зазвучали слова молитви, загорілися лампади.Перша Літургія було звершено в 2002 р. на день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного.

На другому поверсі парафії розмістилися зал для недільної школи, хрещальня, просфорня, іконописна майстерня і кілька маленьких кімнаток-келій для священиків. По неділям в храмі проводяться розмови з дорослими парафіянами, а головне, з дітьми – у недільній школі. Задумано: новий іконостас, розписи стін, великі різьблені кіоти для ікон, ікони святих, мощі, яких зберігаються в церкві. Дай Бог це все здійснити.

Духовенство