Храм на честь Іоасафа Бєлгородського

Телефон: 068 198-72-38
Сайт: ioasaf.church.ua

Iнформацiя

Будівництво храму на честь Святителя Іоасафа, єпископа Білгородського, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира, почалося в серпні 1999 р.
Для початку, силами православної громади, був побудований тимчасовий храм-намет, де і відбувалися перші богослужіння. Перша Божественна Літургія була відслужена на престольне свято 23 грудня 1999 р. 27 травня 2000 р. відбувся урочистий чин закладки наріжного каменю під будівництво храму, будівництво якого завершилося в 2009 р.

Храм став найбільшим п’ятибанний дерев’яним зрубом в Києві. Є два престоли — верхній на честь святителя Іоасафа Білгородського, і нижній на честь святих Царських Страстотерпців. На храмовій території також споруджені адміністративний корпус, недільна школа та парафіяльна трапезна. Крім того, при храмі облаштовано дитячий майданчик. У найближчих планах — установка скульптури небесного покровителя громади — святителя Іоасафа.

Духовенство