Храм на честь ікони Божої Матері «Знамення»

Престольне свято:
Дата: 10 Грудня.
Адреса: проспект Валерія Лобановського, 4
Телефон: +380 44 451 67 68, +380 67 506 40 47
Сайт: www.signicon-church.orthodox.ru

Iнформацiя

Перший камінь на зведення храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» був закладений в 2001 році на території Київського міського пологового будинку №5. Часткове фінансування храму проводилося силами міської адміністрації та головного лікаря медичного закладу.

На ці гроші вдалося закласти фундамент і звести цегляні стіни храму.

У зв’язку з недостатнім фінансуванням будівельні роботи були припинені, що призвело до заморожування будь-яких робіт до 2003 року.

На початку 2003 року настоятелем храму указом Блаженнішого Митрополита Володимира був призначений протоієрей Георгій Стороженко.

Протягом 2004 року стараннями релігійної громади вдалося провести внутрішні роботи в храмі. Перше богослужіння в церкві було звершено на Великдень 2003 року. З цього часу в храмі богослужіння проводяться регулярно.

В 2004 році на стіни церкви була нанесена розпис в академічному стилі. А в 2005 році головним лікарем пологового будинку Михайлом Макаренком було пожертвувано різьблений іконостас, виконаний з дуба.

Духовенство