Храм на честь Благовіщення Божої Матері

Адреса: проспект Перемоги, 111
Телефон: 044 423 05 73

Iнформацiя

Храм на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці будують неподалік від того місця, де у 1907 р. було споруджено дерев’яну церкву дачного селища Святошин в ім’я свт. Миколая. Спершу зведенням тут нового великого храму опіклувалася парафія Зачаття Іоанна Предтечі у Біличах. У 1995 р. були освячений хрест і камінь на місці проектованого будівництва, з 1999 р. розпочалися будівельні роботи. Наприкінці 2000 р. було виділено окрему Благовіщенську парафію. Служби ведуться з 2001 р. у пристосованому будинку.

У оформленні майбутнього соборного храму поєднано барокові форми основного об’єму з російським стилем у завершеннях. Собор матиме приділ в ім’я Миколи Святоші, з ім’ям яким деякі дослідники поєднують назву місцевості Святошин. Поряд із храмом зводиться цегляний триповерховий будинок з конференц-залом, навчальними приміщеннями та хрещальнею.

Діє недільна школа. Систематично у храмі перебувають чудотворні ікони Божої Матері, що їх привозять до Києва для вшанування.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist