Храм на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Престольне свято:
Дата: 9 Серпня. Дата: 9 Жовтня.
Адреса: вул. Зарічна, 45
Телефон: 044 464 33 98

Iнформацiя

Храм знаходиться поблизу станції метро “Славутич”, неподалік від садово-дачної місцевості Осокорки. Парафія найменована за назвою колишньої церкви Іоанна Богослова села Осокорки і розпочала богослужіння у 1997 р. у пристосованій житловій будівлі. Поруч було зведено двоярусну цегляну дзвіницю з шатровою банею.

У 2005 р. було розпочато спорудження цегляної одно-банної церкви на честь великомученика і цілителя Пантелеімона в осучаснених формах зодчества Давньої Русі. Новий храм освячений у червні 2006 р. З боку вулиці влаштовано огорожу з архітектурно оформленою брамою.

Проект розбудови комплексу включає у майбутньому зведення великого три-банного храму на честь апостола Іоанна Богослова з використанням візантийських традицій давньоруської архітектури. Планується також спорудження благодійного освітнього центру з недільною школою, класами малювання та співу.

Духовенство