Храм на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Престольне свято:
Дата: 21 Травня. Дата: 9 Жовтня. Дата: 30 Вересня.
Адреса: вулиця Гришка, 1
Телефон: 044 466 51 73

Iнформацiя

Храм знаходиться поблизу станції метро “Позняки”. Парафію на честь апостла Іоанна Богослова створено у 1997 р., богослужіння звершувалися в пристосованому будівельному вагончику.

У 2001 р. було освячено місце будівництва парафіяльного храму, відзначене хрестом. Поряд з ним за сприяння корпорації “Київміськбуд” у 2001-2002 рр. зведено цегляний одно-банний храм-каплицю на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії.

Майбутній великий храм з дзвіницею матиме верхній престол на честь апостола Іоанна Богослова та нижній на честь благовірної цариці Тамари.

У стилістиці храмових будівель використано сучасні мотиви давньоруського зодчества. Споруджено тимчасову дзвіницю та зрубний будинок для недільної школи.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist