EB0B66BA-C3F5-4305-9AC8-5285AACF5177

За Всенічним бдінням в Успенському соборі Предстоятель освятив антимінси для храмів Київської єпархії

30 листопада 2019 року, напередодні Неділі 24-ї після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, гості та братія обителі у священному сані.

За богослужінням Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив антимінси для храмів Київської єпархії.