76D800AC-055E-44A1-AD59-756B0D7745B2

Єпископ Вишневський Спиридон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі Василькова

11 жовтня 2020 року, у Неділю 18 після П’ятидесятниці та день свята на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах спочивають, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Вишневський Спиридон, керуючий Васильківським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця у місті Васильків.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Андрій Гоєнко, духовенство храму та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

По завершенні богослужіння Преосвященний владика звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Свято-Миколаївська церква — чинна мурована церква кінця XVIII століття в місті Васильків, Київська область. Розташована по вулиці Шевченка, 11. Є пам’яткою архітектури й чинним православним храмом Української Православної Церкви.