8D478E2E-0CDA-4C21-B001-6227058D0524

Єпископ Вишневський Спиридон звершив Божественну літургію в Свято-Іллінському храмі столиці

7 лютого 2021 року, в день пам’яті святого мученика Віталія Римського, єпископ Вишневський Спиридон, керуючий Васильківським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі на честь пророка Божого Ілії на Подолі.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Косовський, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, духовенство та гості храму у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту духовенство звершило чин Славлення перед іконою мученика Віталія.

По завершенні літургії владика Спиридон звернувся до присутніх з архіпастирським словом та привітав настоятеля храму протоієрея Віталія з Днем тезоіменитства.