5A6846EF-8581-4FA5-9556-67C21032E412

Єпископ Вишневський Спиридон звершив богослужіння престольного свята храму у Василькові

14 жовтня 2020 року, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Вишневський Спиридон, керуючий Васильківським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі міста Васильків з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Олег Дзюба, духовенство храму та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Божественної літургії було звершено хресний хід навколо храму. Владика Спиридон звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля, духовенство, парафіян храму зі святом та окропив усіх святою водою.