IMG_0019

Єпископ Васильківський Миколай звершив заупокійну літію в пам’ять ліквідаторів Чорнобильської аварії

26 квітня 2019 р., з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай звершив літію за загиблими ліквідаторами Чорнобильської аварії.

Літію було звершено на території храмового комплексу на честь святителя Феодосія Чернігівського Святошинського благочиння столиці біля меморіального комплексу «Пам’ятник Жертвам Чорнобильської трагедії».

Його преосвященству співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель храму на честь святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Олександр Білокур і духовенство Святошинського благичння міста Києва.

Єпископ Миколай від імені Предстоятеля Української Православної Церкви передав слова подяки та низький уклін всім тим, хто взяв участь у ліквідації наслідків Чорнобильської техногенної катастрофи.