wpid-img_20160310_113850_edit.jpg

Єпископ Васильківський Миколай звершив візити до парафій Другого лiкарняного благочиння

10 березня вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вiзити до парафій Другого лiкарняного благочиння. Його Преосвященство супроводжував благочинний протоієрей Геннадiй Батенко.

Так, архієрей відвідав храми: на честь Собора архістратига Михаїла, святителя Луки Кримського, преподобного Романа Солодкоспівця, безсрібників Косми і Даміана, святителя Савви Сербського, святителя Миколая Чудотворця (КНІ серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова) та храм на честь iкони Божої Матері "Помiчниця в пологах".

Оглянувши храми благочиння, владика Миколай звернув особливу увагу на антимінси та сосуди для звершення Євхаристії, оглянув Дарозберігальниці та, поспілкувавшись з настоятелями, дав необхідні настанови та поради.

Його Преосвященство наголосив на необхідності ревного звершення богослужінь і ретельного виконання благословень Священноначалля Церкви. Настоятелям усіх храмів владика Миколай передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.