Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі великомученика Георгія Побідоносця

13 травня, в неділю 6-у після Пасхи, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця (біля Південного залізничного вокзалу) Солом’янського благочиння міста Києва.

Його Преосвященству співслужили настоятель протоієрей Василій Русинка та духовенство храму.

Після Євангельського читання преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

Владика Миколай тепло привітав присутніх з минулим престольним святом парафії, побажав молитовного покровительства святого великомученика Георгія та передав благословення й поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.