Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі Різдва Божої Матері

2 серпня 2020 р., у день пам’яті святого пророка Божого Ілії, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Божої Матері Святошинського благочиння столиці.

Його преосвященству співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель храму протоієрей Володимир Соломаха, священники храму та гості парафії у священному сані.

Після сугубої єктенії владика підніс молитву Господу Богу про позбавлення від епідемії коронавірусу.

В цей день настоятель храму на честь Різдва Божої Матері протоієрей Володимир Соломаха святкує свій ювілей — 45-річчя з Дня народження.

Владика тепло поздоровив ювіляра, підкресливши важливість його достойного служіння Святій Церкві. Також, єпископ Миколай передав ювіляру поздоровлення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія та від його імені вручив ювіляру високу церковну нагороду — орден святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня.