IMG_0051

Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі на честь вмч. Георгія Побідоносця

25 травня, у неділю у неділю 5-у по Пасці, про самарянку, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця (що на Залізничному вокзалі) Солом’янського благочиння міста Києва.

Його преосвященству співслужили: благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель храму протоієрей Василій Русинка, духовенство та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, Преосвященний владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії був звершений чин славлення перед храмовою іконою святого великомученика Георгія Побідоносця.

Також, владика Миколай передав усім благословення і поздоровлення від Предстоятеля Української Православної Церкви зі світлим Христовим воскресінням.